Etkinlikler

İnci Holding Yeni Yıla Merhaba Gecesi

Yazan: , tarih: 6 Ocak 2012

İnci Holding Yeni Yıla Merhaba Gecesi

Her yıl geleneksel olarak gerçekleştirilen, 2012 temasının “Nesilden nesile el ele” olduğu İnci Holding “Yeni Yıla Merhaba” gecesi 29 Aralık 2011'de İzmir Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi’nde gerçekleşti. Tüm İnci Grubu çalışanları, yöneticileri ve İnci Ailesi’nin biraraya geldiği gecede Grup, başarılarını Özgen Akçagül&Blue Note Orkestrası konseriyle kutladı.
 
 

Gecede bir konuşma yapan İnci Holding Yönetim Kurulu Başkanı Meral İnci Zaim, sağlıklı ve karlı büyümenin temelinde doğru stratejilerle doğru ortaklıklar kurmanın önemine değinerek,Kökleri 60 yıla dayanan şirketler topluluğumuzun 2012’de 30. yılını  kutlayacağız. İnci Holding nesilden nesile ele ele, tüm paydaşlarına değer yaratarak ilerliyor, büyüyor. Yıl içinde düzenleyeceğimiz şenliklerle hep birlikte 30 yılın ortak gururunu, birlikte yarattığımız grubumuzun başarısını paylaşacağız.

Bugünümüzün temellerini atan kurucumuz Cevdet İnci’yi minnetle anarken, bize bu gururu yaşatan siz değerli çalışanlarımıza ve ailelerine teşekkürlerimi sunuyorum. Uğurladığımız 2011 yılında tüm yatırımlarımız ve kurumsallaşma çabalarımızın sonucunda,  %20 olarak planladığımız büyüme hedefimizi  %25 olarak gerçekleştirdik.  2012 yılında da yakaladığımız hızlı büyümeyi devam ettireceğiz ve  cirolarımızda  %15 büyümeyi hedefliyoruz. Yeni yılda İnci Grubumuzun nüfusunun da  2400 kişiye ulaşmasını planlıyoruz.“ şeklinde konuştu.

Gecede ayrıca “Toplumsal Mesaj Etkinliği” kazananları açıklanırken “Cevdet İnci Teşvik Ödülleri” de sahiplerini buldu.  Geleneksel olarak 2000 yılından bu yana İnci Holding tarafından düzenlenen Toplumsal Mesaj Etkinliği yarışmasının 2012 yılı teması “Özgürlük”tü. Tüm çalışanların katıldığı bu yarışmada, çalışanların altı kelimeyi geçmeyen bir mesaj üretilmesi istenmektedir.

Elemeleri ve final oylaması tamamen tüm İnci Grubu çalışanları tarafından yapılan etkinlikte seçilen mesaj bir yıl boyunca tüm yazılı malzemelerde kullanılır. Bu yıl İnci Holding. A.Ş’ den Selim Baybaş’ ın önerisi olan “Uygarlığın temelinde özgür düşünce yatar” sloganı birinciliği kazandı.

İnci Holding’de Çalışanlar Öneri Üretiyor, Ödüllendiriliyor 

Her yıl Cevdet İnci Eğitim Vakfı (İNCİVAK) tarafından gerçekleştirilen “Cevdet İnci Teşvik Ödülleri” proje yarışması ile üretime katkı sağlayan, yeni teknoloji geliştiren ve bunları somut olarak ortaya koyan kişiler ve ekipleri ödüllendirilmektedir. Aynı zamanda, grup şirketleri çalışanları arasında mesleki ve şirket içi ilişkiler ile ekip ruhunu geliştirmek amacı ile altı yıldan bu yana yapılmakta olan Cevdet İnci Teşvik Ödülleri proje etkinliğine, şimdiye kadar 100’e yakın çok değerli proje katılmıştır. Bu yıl da 10 başarılı proje sahibi ödüllendirildi. Birinciliği ise İnci Akü’den “Misket Cürufunun Kurşun Olarak Kazanılması” projesi ile Beycan Gül-Sinan Yılmaz ve ekibi kazandı.

ETİKETLER
İLGİLİ YAZILAR

YORUM YAZIN

Arşivler
twitter.com/meralincizaim
  • “Denizde 82 Gün” Kitabını aldınız mı? Gelirleri Cevdet İnci Eğitim Vakfı Genç Gelişim programına aktarılmaktadır! https://t.co/73mNQA8Mfs

    Tweeted on 09:47 PM Apr 08

  • https://t.co/8nl31wgzNm

    Tweeted on 11:53 PM Apr 04

  • #pikniktenkalan Piknik yapmak için getirdiğimiz malzemelerin atıkları geri götürebiliriz. Doğa çöplük değil.

    Tweeted on 11:34 PM Mar 28