Etkinlikler

Topgrading Workshop 2013

Yazan: , tarih: 6 Şubat 2013

Topgrading Workshop 2013

İnci Holding A.Ş. Yönetim Kurulu Üyeleri , yöneticiler ile hep beraber  25-26 Ocak 2013 tarihlerinde İnci Holding ve Grup şirketleri yöneticileri için düzenlenen Topgrading Workshop’ına katıldı.  Kathryn Wainwright, workshop’ı vermek için İzmir’e geldi.  Workshop’ta katılımcılar, hem yeni işe alımlarda hem de mevcut ekibin değerlendirilmesinde kullanacakları bir yönetim öğrendi.  Bu yöntem, yöneticileri, tanımlanmış iş ve ücret için “en iyi” adayı belirlemeye götürecek adımları içeriyor.

Workshop’ta katılımcılar, iş tanımlarının daha da içine girerek aranan özellikleri netleştirme, adayların yanlızca özgeçmişleri değil, kariyer geçmişi formu üzerinden tanınması, kronolojik bir sırayla Topgrading Interview adımlarını izleyerek adayların tüm yönleriyle tanınması ve bu bakış açısıyla değerlendirilerek gelecek planlarının belirlenmesi konusunda eğitim aldılar.

Rekabetin her gün daha fazla olduğu günümüz iş dünyasında, fark yaratmanın tek yolu “en iyi” insan kaynağına sahip olmak ve onu geliştirmek…

ETİKETLER
İLGİLİ YAZILAR

YORUM YAZIN

Arşivler
twitter.com/meralincizaim
  • #29EkimCumhuriyetBayramıkutluolsun 🇹🇷🇹🇷 https://t.co/azwTu7oDKD

    Tweeted on 09:58 PM Oct 28

  • Dolandırıcı iletişimine dikkat! https://t.co/xgvo96W2kl

    Tweeted on 02:50 AM Oct 16

  • #nestoradvisors teşekkür ederiz! Takım çalışmasının önemini bu slayt çok güzel gösteriyor. https://t.co/07DDPcWnM6

    Tweeted on 11:25 AM Oct 14