Etkinlikler

EUWA 26. Genel Kurulu İspanyada Gerçekleşti

Yazan: , tarih: 15 Temmuz 2014

Her yıl çeşitli ülkelerde düzenlenen EUWA (Association of European Wheel Manufacturers – Avrupa Jant Üreticileri)’nın bu seneki 26. Genel Kurulu, Mapsa – Mondragon Corporation’ın daveti ile İspanya’nın Bilboa şehrinde gerçekleşti.

12-14 Haziran arasında 3 gün süren programa İnci Holding Yönetim Kurulu Üyesi Meral İnci Zaim ve HL Jantaş ile HL İnci Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Zaim katıldılar.

Yoğun programın içerisinde, 59. Yürütme Kurulu Toplantısı, Asamble, CLEPA Yönetim Kurulu Başkanı Arnaud de David-Beauregard’ın konuşmacı olduğu etkinlik, Mapsa Tesisleri ziyareti ve Bilbao şehir turu yer aldı. Asamblede ayrıca Roland Berger Strategy Consultants firmasının ortaklarından Ralf Kalmbach ve Felix Mogge de birer konuşma yaptılar.


ETİKETLER
İLGİLİ YAZILAR

YORUM YAZIN

Arşivler
twitter.com/meralincizaim
  • Önceliğimiz aşı 25 milyon aşı eğitimimizi, ekonomimizi, en önemlisi psikolojimizi daha iyi yapacaktır. Önceliğimiz… https://t.co/1an8QrJCfV

    Tweeted on 12:17 AM Jan 15

  • Gelmesi planlaman aşılar vaktinde gelirse bizim sağlık ordumuz hızla halkımızı aşılar ve ekonomimiz de canlanır. Eğ… https://t.co/0amqkOojPi

    Tweeted on 12:12 AM Jan 15

  • 🎄 https://t.co/BVokzl0m9h

    Tweeted on 09:11 PM Dec 30