Etkinlikler

İzmir Dokuz Eylül Rotary Kulübü Devir Teslim Töreni Yapıldı

Yazan: , tarih: 15 Temmuz 2014

19 Haziran 2014 tarihinde İzmir Dokuz Eylül Rotary Kulübü Devir Teslim Töreni gerçekleşti. Küçük Kulüp Alliance Restaurant’ta düzenlenen geceye, İnci Holding Yönetim Kurulu Üyesi Meral İnci Zaim’in de aralarında bulunduğu Dokuz Eylül Rotary Kulübü üyeleri ve eşleri, Dokuz Eylül Rotaract ve Dokuz Eylül Interact Kulüp üyeleri büyük ilgi gösterdiler.

Her yıl 1 Temmuz tarihinde yenilenen Rotary yönetimi, hem kulüplerde hem de Uluslararası Rotary 2440. Bölgede görev yapan Rotaryenlerin görev değiştirmesi anlamına geliyor. Başkanlık devri törenine Guvernör ve bölge yöneticileri de katıldılar.

Törende Dokuz Eylül Rotary Kulübünde 2013-14 Dönem Başkanlığı görevini tamamlayan Fatih Akçiçek, 2014-15 Dönemi için başkanlık kolyesini Özlem Tuğrul’a devretti. Beraber çekilen ‘Dokuz Eylül Aile Fotoğrafı,’ bu keyifli geceyi hafızalara kazıdı.   


ETİKETLER
İLGİLİ YAZILAR

YORUM YAZIN

Arşivler
twitter.com/meralincizaim
  • Yeterli covid-19 aşılama yapılıncaya kadar önlemlere devam edilirse, pandemiden çıkışımız sağlıklı ve süratli olur:… https://t.co/RnVzQfw7Hb

    Tweeted on 01:40 AM Jan 23

  • Yeterli aşılama yapılmadan #okullaracilmasin ! Bunu yapan ülkeler şu anda ellerinde aşı olmasına rağmen sağlık sisteminde sorunlar yaşıyor.

    Tweeted on 11:55 PM Jan 20

  • Önceliğimiz aşı 25 milyon aşı eğitimimizi, ekonomimizi, en önemlisi psikolojimizi daha iyi yapacaktır. Önceliğimiz… https://t.co/1an8QrJCfV

    Tweeted on 12:17 AM Jan 15