Etkinlikler

Meral İnci Zaim Algının Deneysel Dönüşümü Seramik Sergisinde

Yazan: , tarih: 19 Eylül 2014

İnci Holding geçmiş dönem Yönetim Kurulu Üyelerinden Ümit Elbirlik’in aralarında eserlerinin bulunduğu “Algının Deneysel Dönüşümü” adlı Seramik Sergisi 16 Eylül 2014 tarihinde, İzmir Resim Heykel Müzesi ve Galerisi Turgut Pura Sergi Salonu’nda sanatseverler ile buluşmak üzere açılış yaptı.

İnci Holding Yönetim Kurulu Üyesi Meral İnci Zaim’in de hazır bulunduğu sergide, değerli sanatçılar Ayşim Tulgar, Begüm Barkan, Belkıs Kutay, Danielle Pekcan, Demet Gürsoy, Esin Özcan, Elçin Özkara, Gülgün Barlas, Gürhan Öztürk, Hatice Çamtepe, Işıl Güleyen, İncila Öztop, İpek Öner, Jale Gürcan, Julyet Hazan, Muzaffer Ekmekçibaşı, Nihal Akçura, Nihal Yeşilturna, Özay Kora, Özlem Taylan, Rana Tekin, Ruhsen Cankılıç, Selma Yılancıoğlu ve Serpil Kut’un eserlerine yer verildi.

Algının Deneysel Dönüşümü Seramik Sergisi 7 Ekim 2014 tarihine kadar sanatsever ziyaretçileriyle buluşmaya devam edecek. 


ETİKETLER
İLGİLİ YAZILAR

YORUM YAZIN

Arşivler
twitter.com/meralincizaim
  • Yeterli aşılama yapılmadan #okullaracilmasin ! Bunu yapan ülkeler şu anda ellerinde aşı olmasına rağmen sağlık sisteminde sorunlar yaşıyor.

    Tweeted on 11:55 PM Jan 20

  • Önceliğimiz aşı 25 milyon aşı eğitimimizi, ekonomimizi, en önemlisi psikolojimizi daha iyi yapacaktır. Önceliğimiz… https://t.co/1an8QrJCfV

    Tweeted on 12:17 AM Jan 15

  • Gelmesi planlaman aşılar vaktinde gelirse bizim sağlık ordumuz hızla halkımızı aşılar ve ekonomimiz de canlanır. Eğ… https://t.co/0amqkOojPi

    Tweeted on 12:12 AM Jan 15