Etkinlikler

HL İnci Alüminyum 8. Yaşını Kutladı

Yazan: , tarih: 9 Aralık 2014

İnci Holding ile dünya jant devi Maxion Wheels ortaklığında kurulan Hayes Lemmerz (HL) İnci, sektördeki 8. yaşını, 23 Kasım 2014 tarihinde, aralarında İnci Holding Yönetim Kurulu Başkanı Perihan İnci ve İnci Holding Yönetim Kurulu Üyesi Meral İnci Zaim gibi üst düzey yöneticilerin de bulunduğu, İzmir Kaya Termal Otel’de düzenlenen bir etkinlikle kutladı.

2006 yılında başlayan ve 100 yıllık Hayes Lemmerz tarihinde ‘En Başarılı Kuruluş Projesi’ unvanını almış olan HL İnci Alüminyum, çalışanları, müşterileri, tedarikçileri ve ortakları ile beraber yakalamış olduğu üstün başarısını 8. yaş kutlaması ile taçlandırdı. Gecede HL Jantaş ve HL İnci Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Zaim konuşma yaptı ve şirketin başarılarından duydukları gururu yemeğe katılanlar ile paylaştı.

HL İnci Alüminyum, global pazarda güçlü bir duruşa sahip ve günümüzde başarılı portföyündeki Mercedes, BMW, Volkswagen, Honda ve Jaguar, Land Rover gibi üst segmentteki müşterilerine jant üretmekte.


ETİKETLER
İLGİLİ YAZILAR

YORUM YAZIN

Arşivler
twitter.com/meralincizaim
  • Önceliğimiz aşı 25 milyon aşı eğitimimizi, ekonomimizi, en önemlisi psikolojimizi daha iyi yapacaktır. Önceliğimiz… https://t.co/1an8QrJCfV

    Tweeted on 12:17 AM Jan 15

  • Gelmesi planlaman aşılar vaktinde gelirse bizim sağlık ordumuz hızla halkımızı aşılar ve ekonomimiz de canlanır. Eğ… https://t.co/0amqkOojPi

    Tweeted on 12:12 AM Jan 15

  • 🎄 https://t.co/BVokzl0m9h

    Tweeted on 09:11 PM Dec 30