Etkinlikler

Yılın 2. Sinerji Toplantısı Gerçekleşti

Yazan: , tarih: 31 Ağustos 2015

22 Temmuz 2015 tarihinde, yılın ikinci İnci Holding Sinerji Toplantısı Torbalı’daki Arkas LA Bağları’nda gerçekleşti.

İnci Holding Yönetim Kurulu Başkanı Perihan İnci önemli gündem maddelerine temas ettiği açılış konuşmasının ardından Sinerji grubuna yeni katılan İnci Holding İnsan Kaynakları Müdürü Şebnem Ünveren’e Sinerji iğnesini taktı. Perihan İnci aynı zamanda temmuz ayı sonunda İnci Holding’deki görevinden ayrılan İnci Holding CFO’su Ahmet Eren’e anı hediyesini takdim etti.

Program, İnci Lojistik Genel Müdürü Tuğrul Korkmazel, İnci Akü Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Çimşir’in ve Aten – Brantner şirketlerinin Değişim Projeleri sunumlarıyla devam etti. Ardından İnci Holding CEO’su Hakan Göral, Türkiye ve dünya ekonomisini ve Türkiye seçim senaryolarını yorumladığı sunumunu gerçekleştirdi.

Toplantı, İncivak Teşekkür Töreni ile son buldu. İncivak Yönetim Kurulu Başkanı Şerife İnci Eren, iç eğitimcilere teşekkür etti.


ETİKETLER
İLGİLİ YAZILAR

YORUM YAZIN

Arşivler
twitter.com/meralincizaim
  • Önceliğimiz aşı 25 milyon aşı eğitimimizi, ekonomimizi, en önemlisi psikolojimizi daha iyi yapacaktır. Önceliğimiz… https://t.co/1an8QrJCfV

    Tweeted on 12:17 AM Jan 15

  • Gelmesi planlaman aşılar vaktinde gelirse bizim sağlık ordumuz hızla halkımızı aşılar ve ekonomimiz de canlanır. Eğ… https://t.co/0amqkOojPi

    Tweeted on 12:12 AM Jan 15

  • 🎄 https://t.co/BVokzl0m9h

    Tweeted on 09:11 PM Dec 30