HL Jantaş, Jant Üretiminde Dünya Birinciliğini Kutladı

Ağır ve ticari araçlar jant üreticisi HL Jantaş, 43. Yıl dönümünü tüm çalışanlarıyla birlikte kutladı. 2010 yılını %223 büyüme ile bitiren HL Jantaş, dünyanın en büyük jant üreticisi olmanın gururunu düzenlediği gece ile Hayes Lemmerz International ve İnci Holding yöneticileri ile İnci Ailesi’nin de katılımıyla kutladı.

Manisa’daki fabrikasında ağır ve ticari araçlar için jant üretimi yapan HL Jantaş, 43. Yıl dönümünü tüm çalışanları ile kutladı. Hayes Lemmerz International ve İnci Holding yöneticilerinin de katıldığı gecede açılış konuşmasını HL Jantaş Genel Müdürü Cemal Aydoğan yaptı. Aydoğan şunları söyledi: “Bu sene hem %223 büyüme gösterdik hem de verimlilik rekoru kırdık. Sadece Nisan ayında verimlilikte %11 artış gösterdik. 43 yıldır bizi başarıya götüren siz değerli çalışanlarımızı yürekten kutlarım.”

Ardından söz alan Hayes Lemmerz Türkiye Genel Müdürü Toshi Harada, 2010 yılında gösterdiği başarı için tüm çalışanları tebrik etti ve devamını diledi. Harada sözlerini Japonlara özgü kutlama ritüeli yaparak bitirdi.

Toshi Harada’dan sonra konuşma yapan HL Jantaş ve HL İnci Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Zaim, HL Jantaş’ın 43 yılda geldiği noktadan büyük gurur duyduğunu ifade etti. Zaim şöyle devam etti: “Ne mutlu bize dünyanın en büyük jant üreticisiyiz. Ülkemizi uluslararası düzeyde başarı ile temsil ediyoruz. Jantaş’ı Jantaş yapan değerlere sahip çıktığımız sürece bayrağı daha da yukarıya çıkaracağız.”

Devamında İnci Holding Yönetim Kurulu Başkanı Meral İnci Zaim şunları iletti: “43 yılda çok büyük başarılara imza attık. En iyiyi, en hızlı üretmek için, verimlilik için sürekli iyileştirme çalışmaları yapıyoruz. En iyi teknolojiyi kullanıyoruz, üstün kalitede jantlar üretiyoruz. Türk Malı imajını tüm dünyada markalaştırma konusunda çok önemli bir görev üstleniyoruz ve bugün jantlarımızın kalitesiyle bunu başarıyoruz. Hepiniz ile gurur duyuyorum. Cevdet İnci de eminim sizinle gurur duyardı.”

Son olarak Hayes Lemmerz International Küresel Jant Grubu Başkanı Fred Brentley konuşma yaparak şunları söyledi: “Son birkaç yıldır, özellikle kriz döneminde büyük fedakarlık yaptık. Çok çalıştık ve bugün çok güçlü bir konumdayız. Hepinizi başarısı için yürekten kutlarım.”

Gece HL Jantaş’ta 10, 15, 20, 35 ve 40. Yılını dolduran çalışanlara plaket töreni takdimi ve 43. yıl pastasının kesimi ile devam etti. Törenin ardından HL Jantaş zeybek ekibinin gösterisiyle tüm çalışanlar keyifli anlar geçirdi.

 

Arşivler
Kategoriler
twitter.com/meralincizaim
  • “Denizde 82 Gün” Kitabını aldınız mı? Gelirleri Cevdet İnci Eğitim Vakfı Genç Gelişim programına aktarılmaktadır! https://t.co/73mNQA8Mfs

    Tweeted on 09:47 PM Apr 08

  • https://t.co/8nl31wgzNm

    Tweeted on 11:53 PM Apr 04

  • #pikniktenkalan Piknik yapmak için getirdiğimiz malzemelerin atıkları geri götürebiliriz. Doğa çöplük değil.

    Tweeted on 11:34 PM Mar 28