İncitaş A.Ş. Bayi Toplantısı Gerçekleştirildi!

Bayilerimizle birlikte İncitaş’ımızın 60. Yılını kutladık…


60 yıllık başarımızı 16-18 Mart tarihlerinde Antalya’da 750 bayimizle kutladık. 1 yıl aradan sonra bayilerimizle bir arada bulunmaktan büyük bir mutluluk ve heyecan duydum. Yaptığımız toplantılarda, yöneticilerimiz, İncitaş’ın geldiği noktayı, yapılan çalışmaları ve hedeflerini bizlerle paylaştılar… Yöneticilerimizin yol göstericiliğinde ve bayilerimizin azimli ve kararlı çalışmaları sayesinde 60 yıllık başarı öykümüzün gururunu yaşadık.

İnci Grubu içinde özel bir yeri olan İncitaş, vizyonu, yenilikçilik tutkusu ve kararlılığıyla bugün sektöründe yön verenler arasında yerini alıyor. Gururla ifade etmek isterim ki, İnci Grubu bugün, faaliyet gösterdiğimiz, tüm sektörlerde Türkiye’nin öncü şirketleri arasında yer alıyor. Türkiye’nin lokomotifi olan sanayi şirketleri arasında yer alan grubumuz 13 şirketi ve yaklaşık 2 bin çalışanıyla, Türkiye için, Türk insanı için çalışıyor, üretiyor ve değer yaratıyor. Bu hızlı büyüme beraberinde değişimi de getiriyor. Bayilerimiz ile değişimin yaratacağı değeri ortaya koyarak, bu ruhu tüm organizasyona benimseterek kararlılıkla hedefe odaklanmanın ne kadar önemli olduğunu paylaştım. İnci Grubu olarak tüm şirketlerde sağladığımız bu başarıdan dolayı değişime çok hızlı cevap veren bir kurum olduğumuzu dile getirdim. Başarımız bir tesadüf değil. Başarımızın sırrı birlikte yarattığımız kurum kültüründe ve yönetim anlayışında gizli ve kolektif olarak ortak akla önem veren yönetim anlayışıyla başarılarımız her yıl daha da artacak.

Toplantıya konuk konuşmacı olarak katılan Nasuh Mahruki, herkesin Everest’e tırmanamayabileceğini ama herkesin tırmanabileceği bir Everest’i olduğunu söyledi. Bu sözler herkese içindeki Everest’i keşfetmeye davet etti.

EAS Akü’nün tek kadın bayisi olan Didar Avcı Türk, 2007 yılında babasının vefatının ardından aldığı görevde azmiyle ve inançla işe nasıl sarıldığını anlatarak , hepimizi mutlu etti.

Enerji ve duygu dolu toplantılarımızın ardından değerli sanatçı Candan Erçetin’in birbirinden güzel şarkılarıyla çok keyifli bir gece geçirdik.

2012 yılında İncitaş’la başlayan yıldönümü kutlamamız, İnci Holding’in 30. Yılı kutlamalarıyla daha da zenginleşecek. Nesilden nesile elele bu uzun yolda hep birlikte nice başarılara imza atacağız.

Meral İnci Zaim
Yönetim Kurulu Üyesi / Board Member
İnci Holding A.Ş.

YORUM YAZIN

Arşivler
Kategoriler
twitter.com/meralincizaim
  • İnci Holding’in stratejik yatırımcısı olduğu Vinci Girişim Sermayesi, sekizinci yatırımını Singapur merkezli yeşil… https://t.co/b4Tl9aJ9Pw

    Tweeted on 11:23 PM Sep 19

  • Maxion Wheels , Hannover fuarında İnci Holding ile birlikte Türkiye’de aliminyum kamyon jantı üretimine başlayacağı… https://t.co/Z3HN5rWuMY

    Tweeted on 11:08 PM Sep 19

  • Maxion Wheels Press Conference @ IAA Transportation 2022. Would you like to attend? https://t.co/DEDx3rFSUM

    Tweeted on 10:38 AM Sep 19