İNCİ Holding 2010 Başarılarını Çalışanlarıyla Kutladı

Ege’den dünyaya açılan İnci Holding, 16 firması 1.700 çalışanıyla faaliyette bulunduğu sektörlerde Türkiye’de ve uluslar arası alanda büyümesini artırarak sürdürüyor.

2010 yılını başarıyla kapatmaya hazırlanan İnci Holding, mavi, beyaz yakalı tüm çalışanlarıyla her sene düzenlediği “Yeni Yıla Merhaba” gecesini 29 Aralık’ ta gerçekleştirdi. Geleneksel hale gelen, kurucu Cevdet İnci’nin de 6. yıl anma töreninin gerçekleştiği gecede İnci Holding çalışanları, basın mensupları, iş dünyası, yerel yönetim temsilcileri bir araya geldi.

“Yeni Yıla Merhaba” gecesinin açılış konuşmasını yapan İnci Holding A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Meral İnci Zaim; ‘İnci Holding A.Ş.’ 2010 yılında ihracat performansı, cirosal büyüme ve karlılıkta Ege ve Türkiye adına sevindirici sonuçlar elde etmiştir.

32 milyon TL yatırımla hedeflenen bütçeleri ciro ve karlılıkta geçerek %40 büyüme gerçekleştirdik. Türkiye’de 2010 ilk dokuz ay senelik büyüme oranının %9 olduğu düşünülürse bu rakam çok sevindirici. 2011 yılında da %30 cirosal büyüme bekliyoruz.

Konuşmasında ‘Yenidünya düzeninde stratejik konumu, yüksek büyüme potansiyeli ve güçlenen ekonomisi ile yıldızı parlayan bir ülkeyiz. Türkiye’nin, önümüzdeki yıllarda dünyadaki yerini daha da güçlendireceğine inanıyoruz. Gururla söyleyebilirim ki, altına imzamızı attığımız birçok işte de bunu başardık. Takım ruhuyla el ele çalışan tüm takım üyelerine ve liderlerine 2010 yılında gösterdikleri başarılı çalışmalar için İnci Holding Yönetim Kurulu adına teşekkürlerimi sunuyorum. Başarılarımızla her zaman gurur duyan en az bizim kadar heyecanlanan sevgili Ege’li dostlarımızla birlikte ‘Dünyada bir Egeliyiz’ derken onlarla güç buluyoruz ve ailemizin ne kadar büyük olduğunu görmekten kıvanç duyuyoruz.” dedi.

 

İnci Holding’de Çalışanlar Öneri Üretiyor, Ödüllendiriliyor,

Yeni Yıla Merhaba gecesinde ayrıca Cevdet İnci Eğitim Vakfı (İNCİVAK) Teşvik ödülleri sahiplerini bulurken İnci Holding Toplumsal Mesaj Etkinliğinin de ödül töreni yapıldı. Mavi yaka, beyaz yaka ayrımı gözetmeksizin gerçekleştirilen bu yarışma etkinlikleri; duyulan heyecan, paylaşılan değerler ve yaratılan ortak zemin bakımından İnci Holding için büyük önem taşımaktadır.

 

İnci Holding, Cevdet İnci Teşvik Ödülleriyle Çalışanlarını Ödüllendiriyor,

İncivak her yıl, üretime katkı sağlayan, yeni teknoloji geliştiren ve bunları somut olarak ortaya koyan kişileri ve ekipleri ödüllendirmektedir. Aynı zamanda, grup şirketleri çalışanları arasında mesleki ve şirket içi ilişkiler ile ekip ruhunu geliştirmek amacı ile beş yıldan bu yana yapılmakta olan etkinliğe, şimdiye kadar 50’ye yakın çok değerli proje katılmıştır. Bu yıl da 10 başarılı proje sahibi ödüllendirildi. Birinciliği HL İnci Çelik işletmesinden Yaş (Gri) boya kullanım miktarının azaltılması adlı projesi ile Erin Türkkan ve ekibi kazandı.

 

İnci Holding 2010 Toplumsal Mesaj Sloganı Seçildi,

Geleneksel olarak 2000 yılından bu yana İnci Holding tarafından düzenlenen Toplumsal Mesaj Etkinliği yarışmasının 2011 yılı teması ‘ Eğitim’di. Tüm çalışanların katıldığı bu yarışmada 6 kelimeyi geçmeyen mesaj üretilmesi istenmektedir.

Elemeleri ve final oylaması tamamen, mavi yaka dahil, İnci Grubu çalışanları tarafından yapılan ve seçilen mesaj bir yıl boyunca tüm yazılı malzemelerde kullanılacak. Bu yıl İnci Akü Tic. ve San. A.Ş’ den Sedef Kayıp’ ın önerisi olan “Aydınlığa giden yol, eğitimden geçer” sloganı birinciliği kazandı.

Mavi yaka, beyaz yaka ayrımı gözetmeksizin tüm çalışanlarını ortak ve eşit bir zeminde buluşturan bu yarışma etkinlikleri Holding’in vizyonunu tüm çalışanlarıyla paylaşmasına olanak sağlıyor.

İzmir Devlet Senfoni Orkestrası konseri ile devam eden Yeni Yıla Merhaba Gecesi kokteyl ile sona erdi.

 

Arşivler
Kategoriler
twitter.com/meralincizaim
  • “Denizde 82 Gün” Kitabını aldınız mı? Gelirleri Cevdet İnci Eğitim Vakfı Genç Gelişim programına aktarılmaktadır! https://t.co/73mNQA8Mfs

    Tweeted on 09:47 PM Apr 08

  • https://t.co/8nl31wgzNm

    Tweeted on 11:53 PM Apr 04

  • #pikniktenkalan Piknik yapmak için getirdiğimiz malzemelerin atıkları geri götürebiliriz. Doğa çöplük değil.

    Tweeted on 11:34 PM Mar 28