Etkinlikler

HL ve İnci Holding Üst Yönetiminin HL Türkiye Operasyonları Ziyareti

Yazan: , tarih: 18 Temmuz 2011

HL ve İnci Holding Üst Yönetiminin HL Türkiye Operasyonları Ziyareti

Hayes-Lemmerz Int’l Başkanı Curt Clawson, Operasyonlardan Sorumlu Başkan Fred Bently, Planlamadan Sorumlu Başkan Yardımcısı John Savlette, İnci Holding Yönetim Kurulu Başkanı Meral İnci Zaim, İnci Holding Yönetim Kurulu Üyeleri Şerife İnci Eren, Perihan İnci, Neşe Görk ve Hayes Lemmerz Jantaş ve Hayes Lemmerz İnci Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Zaim’in katılımlarıyla 21 Ekim 2010 Perşembe günü HL Jantaş ve HL İnci Yönetim Kurullarını gerçekleştirdiler. HL Jantaş ve HL İnci Çelik İşletmesi Genel Müdürü Cemal Aydoğan ve HL İnci Alüminyum İşletmesi Genel Müdürü Hakan Ünlü 2010 yılında şu ana kadar olan gerçekleşmeleri, 2010 yılı ile ilgili planları ve 2011 yılı planlarını Yönetim Kurulu üyeleri ile paylaştı. Hem Hayes-Lemmerz Int’l hem de İnci Holding üst yönetimi tarafından İşletmeleri yapılan ziyaret ve Yönetim Kurulu’nda sunulan gerçekleşmeler ve planlanan hedeflerin Hayes-Lemmerz Türkiye Operasyonlarının sürekli gelişme göstereceğinin kanıtı olduğunu ifade ettiler.

HL Int’ın Başkanı Curt Clawson her ziyaret ettiğinde farklı gördüğü ve çok olumlu gelişmelerin olduğu İşletmeleri hep sektörde en üst noktalarda göreceğinden emin olduğunu belirtti. Fakat bu başarılı hedefe ulaşırken en önemli geliştirmemiz gereken noktanın da 0 İş kazasına ulaşmak olduğunu da belirtti. İnci Holding Yönetim Kurulu Başkanı Meral İnci Zaim ziyaretleri sırasında çalışanlara Hayes-Lemmerz Türkiye Operasyonlarının geldiği nokta ile gurur duyduğunu ve bu başarılı bayrağı sektörün hep en üstünde dalgalandıracağını da belirtti.

ETİKETLER
İLGİLİ YAZILAR

YORUM YAZIN

Arşivler
twitter.com/meralincizaim
  • Yeterli covid-19 aşılama yapılıncaya kadar önlemlere devam edilirse, pandemiden çıkışımız sağlıklı ve süratli olur:… https://t.co/RnVzQfw7Hb

    Tweeted on 01:40 AM Jan 23

  • Yeterli aşılama yapılmadan #okullaracilmasin ! Bunu yapan ülkeler şu anda ellerinde aşı olmasına rağmen sağlık sisteminde sorunlar yaşıyor.

    Tweeted on 11:55 PM Jan 20

  • Önceliğimiz aşı 25 milyon aşı eğitimimizi, ekonomimizi, en önemlisi psikolojimizi daha iyi yapacaktır. Önceliğimiz… https://t.co/1an8QrJCfV

    Tweeted on 12:17 AM Jan 15