Etkinlikler

Karacasu Memnune Yarenci İnci Meslek Yüksekokulu

Yazan: , tarih: 18 Temmuz 2011

Karacasu Memnune Yarenci İnci Meslek Yüksekokulu

21 Ekim 2009’da açılışı gerçekleştirilen 1200 öğrenci kapasiteli Karacasu Memnune Yarenci İnci Meslek Yüsekokulu’nun devir teslim töreni 11 Şubat 2010 Perşembe günü İnci Holding binasında yapıldı.  İmza törenine Adnan Menderes Üniversitesi Rektörü Prof. Şükrü Boylu, Karacasu Memnune Yarenci İnci Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Tuna Doğan, meslek yüksekokulundan öğretim görevlileri ile İnci Holding Yönetim Kurulu Başkanı Meral İnci Zaim, İNCİVAK Yönetim Kurulu Başkanı Şerife İnci Eren ve İNCİVAK yöneticileri katıldı.  

Üniversite yetkilileri, yüksekokulun, üniversite ve sanayi işbirliğinin yanı sıra, İnci Ailesi’nin eğitime katkı misyonunun çok değerli bir örneği olduğunu ve bu tür katkılarının sürmesi yönündeki dileklerini ifade ettiler.

Fotoğraftakiler; Meral İnci Zaim, Prof. Dr. Şükrü Boylu, Şerife İnci Eren

ETİKETLER
İLGİLİ YAZILAR

YORUM YAZIN

Arşivler
twitter.com/meralincizaim
  • Yeterli aşılama yapılmadan #okullaracilmasin ! Bunu yapan ülkeler şu anda ellerinde aşı olmasına rağmen sağlık sisteminde sorunlar yaşıyor.

    Tweeted on 11:55 PM Jan 20

  • Önceliğimiz aşı 25 milyon aşı eğitimimizi, ekonomimizi, en önemlisi psikolojimizi daha iyi yapacaktır. Önceliğimiz… https://t.co/1an8QrJCfV

    Tweeted on 12:17 AM Jan 15

  • Gelmesi planlaman aşılar vaktinde gelirse bizim sağlık ordumuz hızla halkımızı aşılar ve ekonomimiz de canlanır. Eğ… https://t.co/0amqkOojPi

    Tweeted on 12:12 AM Jan 15