Etkinlikler

İnci Akü Web Sitesine ’Best in Class’ Ödülü

Yazan: , tarih: 12 Haziran 2013

İnci Akü bir ilke daha imza attı ve Interactive Media Council tarafından yapılan Interactive Media Awards'da başvurduğu üretim kategorisinde web sitesi ve tasarımcısıyla 'Best in Class' ödülünün sahibi oldu. Web sitesinin tasarımcısı Kollektif, Hüseyin Camcı, İnci Akü Pazarlama Departmanı ve emeği geçen diğer kişilere teşekkürlerini ileten İnci Akü CEO'su Göksel Paker, çok farklı alanlarda da ödül sahibi olmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirtti. 

 

Interactive Media Council (IMC) hakkında:

 

Önde gelen web tasarımcıları, geliştiricileri, programcılar, reklam verenler ve diğer profesyoneller tarafından web tasarımı ve geliştirimine dair yüksek standartları ödüllendirmek amacıyla Amerika'da kurulmuş, kar amacı gütmeyen kuruluştur. Bu konuda, Dünyada önemli ödüllerden birisi olan ödül programlarının adı ise Interactive Media Awards (IMA)'dur.

ETİKETLER
İLGİLİ YAZILAR

YORUM YAZIN

Arşivler
twitter.com/meralincizaim
  • Yeterli aşılama yapılmadan #okullaracilmasin ! Bunu yapan ülkeler şu anda ellerinde aşı olmasına rağmen sağlık sisteminde sorunlar yaşıyor.

    Tweeted on 11:55 PM Jan 20

  • Önceliğimiz aşı 25 milyon aşı eğitimimizi, ekonomimizi, en önemlisi psikolojimizi daha iyi yapacaktır. Önceliğimiz… https://t.co/1an8QrJCfV

    Tweeted on 12:17 AM Jan 15

  • Gelmesi planlaman aşılar vaktinde gelirse bizim sağlık ordumuz hızla halkımızı aşılar ve ekonomimiz de canlanır. Eğ… https://t.co/0amqkOojPi

    Tweeted on 12:12 AM Jan 15