Etkinlikler

İnci Aile Ofisimiz, Aileleri Yatırımcı Günü’nde Buluşturdu.

Yazan: , tarih: 3 Mart 2017

İnci Aile Ofisi’nin düzenlediği, İzmir ve Türkiye’de kurumsallaşma konusuna odaklanan ailelerin katıldığı toplantıda, yatırımcıların uzun vadeli bakış açısı kazanması, farklı enstrümanlar ile portföy çeşitlendirmenin önemi ele alındı.  Nesiller arası sağlıklı devir teslim ile maddi ve manevi değerlerin korunmasında Aile Ofisi’nin rehber olarak rolü vurgulandı.

Ev sahipliğini İnci Aile Ofisi ve Yönetim Kurulu Başkanı Şelale Zaim ve Direktörü Aylin Girgin Özbiliş’in üstlendiği organizasyonda; Azimut Portföy Türkiye Ülke Müdürü Giorgio Medda ve Genel Müdürü Murat Salar, TSKB Gayrimenkul Değerleme Genel Müdür Yardımcısı Bilge Beller Özçam, 212 VC Girişim Fonu Kurucu Ortağı Numan Numan, Kare Yatırım CEO’su Ümit Ertuğ Kumcuoğlu, konuşmacı olarak katıldı.

Bu güzel günü organize eden İnci Aile Ofisi’ne ve konuşmacılara; keyifli organizasyonları ve yararlı paylaşımları adına çok teşekkür ederiz.

DSCF4404 (1)

ETİKETLER
İLGİLİ YAZILAR

YORUM YAZIN

Arşivler
Kategoriler
twitter.com/meralincizaim
  • Önceliğimiz aşı 25 milyon aşı eğitimimizi, ekonomimizi, en önemlisi psikolojimizi daha iyi yapacaktır. Önceliğimiz… https://t.co/1an8QrJCfV

    Tweeted on 12:17 AM Jan 15

  • Gelmesi planlaman aşılar vaktinde gelirse bizim sağlık ordumuz hızla halkımızı aşılar ve ekonomimiz de canlanır. Eğ… https://t.co/0amqkOojPi

    Tweeted on 12:12 AM Jan 15

  • 🎄 https://t.co/BVokzl0m9h

    Tweeted on 09:11 PM Dec 30