Geleceğe Yatırım Yapıyoruz!

Günümüzde, birçok alanda tarihi bir değişim yaşanıyor. Yakın coğrafyamızda bile siyasi ve ekonomik yeni bir dünya kuruluyor. Ekonomide de kurallar yeniden belirleniyor.  Araştırma-Geliştirme yetkinliğine sahip ve çevreci  alanlara yatırım yapanlar dünyanın en büyük üreticileri konumuna geliyor. Biz de Grup olarak, yenilikçilerin öncüsü olma hedefiyle, bugün teknoloji ve tasarıma yatırım yapıyoruz Teknolojik yatırımlarımızın en önemli alanlarından biri de çevre. Çünkü biliyoruz ki üretim faaliyetlerinin çevresel etkilerinin azaltılması, önümüzdeki dönemin en önemli gündem maddelerinden biri… Bu doğrultuda yenilikçi ve Ar-Ge’ye dayanan bir anlayışla çalışmalarını sürdüren grup şirketlerimiz  yeni ürünleri ve projeleriyle sektöre önemli bir değer yaratmaktadır. Kurumsal sorumluluk bilinciyle hareket edip, tüm faaliyetlerinde çalışanların, müşterilerin ve çevre halkının sağlığını ve güvenliğini gözetmeyi, gelecek nesiller adına çevreyi ve doğal hayatı korumayı kendilerine  görev sayıyorlar. Bu çerçevede, enerji ve doğal kaynakları verimli kullanma felsefesini ürün gamına da yansıtıyorlar.

Bu çerçevede, “Gerçek keşif, yeni diyarlar bulmak değil, yeni gözlerle bakmaktır.” sözünü, önümüzdeki dönemde daha sık hatırlar olacağız.  İnanıyorum ki, faaliyette bulunduğumuz her sektörde sahip olduğumuz yenilikçi bakış açısıyla, değişimin tetikleyicisi olmaya devam edeceğiz.

 

Meral İnci Zaim
Yönetim Kurulu Üyesi / Board Member
İnci Holding A.Ş.

YORUM YAZIN

Arşivler
Kategoriler
twitter.com/meralincizaim
  • “Denizde 82 Gün” Kitabını aldınız mı? Gelirleri Cevdet İnci Eğitim Vakfı Genç Gelişim programına aktarılmaktadır! https://t.co/73mNQA8Mfs

    Tweeted on 09:47 PM Apr 08

  • https://t.co/8nl31wgzNm

    Tweeted on 11:53 PM Apr 04

  • #pikniktenkalan Piknik yapmak için getirdiğimiz malzemelerin atıkları geri götürebiliriz. Doğa çöplük değil.

    Tweeted on 11:34 PM Mar 28