Etkinlikler

TÜSİAD Ankara Temasları

Yazan: , tarih: 18 Temmuz 2011

TÜSİAD Ankara Temasları

TÜSİAD Kadın-Erkek Eşitliği Çalışma Grubu, kadınların siyasal hayata eşit katılımının sağlanması amacıyla 14 Mart 2011 tarihinde Ankara'da temaslarda bulundu.
 
TÜSİAD Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Parlamento İşleri Komisyonu Başkanı Haluk Dinçer, TÜSİAD Kadın-Erkek Eşitliği Çalışma Grubu Başkanı Nur Ger ve çalışma grubu üyelerinden Meral İnci Zaim ve Esin Güral Argat’tan oluşan TÜSİAD heyeti; 12 Haziran 2011 Milletvekili genel seçimlerinde TBMM'de kadın temsil oranının artırılması hakkında görüşmelerde bulundu.
 
Heyet; kadınların eğitimi, istihdamı, siyasete katılımı ve kadına karşı şiddet konuları hakkında AKP Genel Başkan Yardımcısı ve Siyasi ve Hukuki İşler Başkanı Abdülkadir Aksu, CHP Genel Sekreteri Bihlun Tamaylıgil, MHP Hukuk ve Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Faruk Bal ve BDP Kadın Sözcüsü Şükran Dikmen ile bir araya geldiler.
 

ETİKETLER
İLGİLİ YAZILAR

YORUM YAZIN

Arşivler
twitter.com/meralincizaim
  • “Denizde 82 Gün” Kitabını aldınız mı? Gelirleri Cevdet İnci Eğitim Vakfı Genç Gelişim programına aktarılmaktadır! https://t.co/73mNQA8Mfs

    Tweeted on 09:47 PM Apr 08

  • https://t.co/8nl31wgzNm

    Tweeted on 11:53 PM Apr 04

  • #pikniktenkalan Piknik yapmak için getirdiğimiz malzemelerin atıkları geri götürebiliriz. Doğa çöplük değil.

    Tweeted on 11:34 PM Mar 28