Etkinlikler

Kış Bahçemiz Açıldı!

Yazan: , tarih: 6 Şubat 2013

Kış Bahçemiz Açıldı!

İkinci Yuvası İnci Holding Binası olan Arkadaşlarım,

Sizlere her zaman güneş ışığının faydalarını anlatmışımdır. Konu çok önemli olduğu için tekrar yazıyorum. Güneş ışığı aldığımız günlerde çok daha rahat uyuruz.  Çünkü ışık ile baskı altına giren uyku hormonlarımız gece rahat uyumamızı sağlar.  Uyku hormonlarımız ile de mutluluk hormonlarımız bağlantılı çalıştığı için güneş bize mutluluk getirir.

Kış bahçemiz mutlu ve verimli çalışanlar için projeler yapan iç iletişim grubumuzun bir eseridir. Başta Deniz Bey olmak üzere iç iletişim grubumuza, mimarımız Tolga Bey’e, projeyi destekleyen Başkanımız ve tüm Yönetim Kuruluma çok teşekkür ederim.

Kış bahçemizde wi-fi ve telefonumuz mevcuttur. Mesai saatinde dizüstü bilgisayarı olan arkadaşlarımız burada da çalışabilirler.

Kış bahçemizin amacı sağlıklı mutlu, verimli çalışanlardır. Kış bahçesini kullanan arkadaşlardan kullanırken tüm  arkadaşlarımızın temiz hava ihtiyacına saygı duymalarını önemle rica ediyorum.

Mutlu çalışanlarımızın yüzünde güneşi görmek istiyoruz.


Meral İnci Zaim
Yönetim Kurulu Üyesi
İnci Holding A.Ş.


ETİKETLER
İLGİLİ YAZILAR

YORUM YAZIN

Arşivler
twitter.com/meralincizaim
  • “Denizde 82 Gün” Kitabını aldınız mı? Gelirleri Cevdet İnci Eğitim Vakfı Genç Gelişim programına aktarılmaktadır! https://t.co/73mNQA8Mfs

    Tweeted on 09:47 PM Apr 08

  • https://t.co/8nl31wgzNm

    Tweeted on 11:53 PM Apr 04

  • #pikniktenkalan Piknik yapmak için getirdiğimiz malzemelerin atıkları geri götürebiliriz. Doğa çöplük değil.

    Tweeted on 11:34 PM Mar 28