Etkinlikler

İnci Lojistik 2013 Yılı Değerlendirme Toplantısını Gerçekleştirdi

Yazan: , tarih: 6 Şubat 2014

21 Ocak 2014 tarihinde, İnci Lojistik Kemalpaşa Merkez Şubesi’nde Yönetim Kurulu Toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıya İnci Holding Yönetim Kurulu Başkanı Perihan İnci, Yönetim Kurulu Üyeleri Meral İnci Zaim, Şerife İnci Eren, Neşe Gök ve Ece Elbirlik ile İnci Holding CEO’su Hakan Göral katılımda bulundular.

Yönetim Kurulu Toplantısının akabinde İnci Lojistik 2013 yılı Değerlendirme Toplantısı da yapıldı. Toplantıların bitiminde ise İnci Puan ve Kaizen ödülleri sahiplerine Yönetim Kurulu tarafından takdim edildi.

Kaizen Projesi ile Yiğit Pir ödüle layık görülürken; İnci Puan’da Toplam Puan birincisi Bekir Turpçu, Tutkulu Performans birincisi Ece Bozkurt, Maliyet İyileştirme birincisi Kerim Kaya, takım çalışması birincisi Burak Günyar, müşteri memnuniyeti birincisi Şuayip Ulukan olurken yapmış oldukları güzel yemekler sebebiyle aşçılara da memnuniyet belgesi verildi. 


ETİKETLER
İLGİLİ YAZILAR

YORUM YAZIN

Arşivler
twitter.com/meralincizaim
  • “Denizde 82 Gün” Kitabını aldınız mı? Gelirleri Cevdet İnci Eğitim Vakfı Genç Gelişim programına aktarılmaktadır! https://t.co/73mNQA8Mfs

    Tweeted on 09:47 PM Apr 08

  • https://t.co/8nl31wgzNm

    Tweeted on 11:53 PM Apr 04

  • #pikniktenkalan Piknik yapmak için getirdiğimiz malzemelerin atıkları geri götürebiliriz. Doğa çöplük değil.

    Tweeted on 11:34 PM Mar 28