Etkinlikler

İnci Lojistik 2013 Yılı Değerlendirme Toplantısını Gerçekleştirdi

Yazan: , tarih: 6 Şubat 2014

21 Ocak 2014 tarihinde, İnci Lojistik Kemalpaşa Merkez Şubesi’nde Yönetim Kurulu Toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıya İnci Holding Yönetim Kurulu Başkanı Perihan İnci, Yönetim Kurulu Üyeleri Meral İnci Zaim, Şerife İnci Eren, Neşe Gök ve Ece Elbirlik ile İnci Holding CEO’su Hakan Göral katılımda bulundular.

Yönetim Kurulu Toplantısının akabinde İnci Lojistik 2013 yılı Değerlendirme Toplantısı da yapıldı. Toplantıların bitiminde ise İnci Puan ve Kaizen ödülleri sahiplerine Yönetim Kurulu tarafından takdim edildi.

Kaizen Projesi ile Yiğit Pir ödüle layık görülürken; İnci Puan’da Toplam Puan birincisi Bekir Turpçu, Tutkulu Performans birincisi Ece Bozkurt, Maliyet İyileştirme birincisi Kerim Kaya, takım çalışması birincisi Burak Günyar, müşteri memnuniyeti birincisi Şuayip Ulukan olurken yapmış oldukları güzel yemekler sebebiyle aşçılara da memnuniyet belgesi verildi. 


ETİKETLER
İLGİLİ YAZILAR

YORUM YAZIN

Arşivler
twitter.com/meralincizaim
  • Önceliğimiz aşı 25 milyon aşı eğitimimizi, ekonomimizi, en önemlisi psikolojimizi daha iyi yapacaktır. Önceliğimiz… https://t.co/1an8QrJCfV

    Tweeted on 12:17 AM Jan 15

  • Gelmesi planlaman aşılar vaktinde gelirse bizim sağlık ordumuz hızla halkımızı aşılar ve ekonomimiz de canlanır. Eğ… https://t.co/0amqkOojPi

    Tweeted on 12:12 AM Jan 15

  • 🎄 https://t.co/BVokzl0m9h

    Tweeted on 09:11 PM Dec 30