Etkinlikler

HL Jantaş 46. Yaşını Kutladı

Yazan: , tarih: 21 Kasım 2014

Kapasitesi ve üretim adediyle; Avrupa’nın tek çatı altında ticari ve ağır vasıta jant üretimi yapan en büyük jant üreticisi HL Jantaş, 14 Kasım 2014 tarihinde, kuruluşunun 46. Yılını kutladı. Hayes Lemmerz Jantaş 46. Kuruluş Yemeği Kaya İzmir Thermal & Convention Otel’inde düzenlenen organizasyon ile hayat buldu.

Yılda 2 milyon 400 bin adet jant üretim kapasitesine sahip olan, dünyanın en büyük jant üreticisi Brezilyalı Maxion Wheels Grubu ile İnci Holding ortaklığı olan tesis, Maxion grubunun tüm üretim tesisleri içinde “Verimlilik, Kalite, Performans, Üretim” gibi kriterler baz alındığında birinci sırada yer alıyor.

Üst düzey yöneticilerin yaptıkları konuşmalarla, HL Jantaş’ın başarılarını çalışanları ile bir kez daha paylaştığı bu önemli gecede, HL Jantaş ve HL İnci Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Zaim, İnci Holding Yönetim Kurulu Başkanı Perihan İnci, İnci Holding Yönetim Kurulu Üyesi Meral İnci Zaim ve Holding’in üst düzey yöneticileri hazır bulundu.  


 

 

ETİKETLER
İLGİLİ YAZILAR

YORUM YAZIN

Arşivler
twitter.com/meralincizaim
  • “Denizde 82 Gün” Kitabını aldınız mı? Gelirleri Cevdet İnci Eğitim Vakfı Genç Gelişim programına aktarılmaktadır! https://t.co/73mNQA8Mfs

    Tweeted on 09:47 PM Apr 08

  • https://t.co/8nl31wgzNm

    Tweeted on 11:53 PM Apr 04

  • #pikniktenkalan Piknik yapmak için getirdiğimiz malzemelerin atıkları geri götürebiliriz. Doğa çöplük değil.

    Tweeted on 11:34 PM Mar 28