Etkinlikler

Meral İnci Zaim 3. Vodafone Vakfı Danışma Kurulu Toplantısında

Yazan: , tarih: 27 Ekim 2014

İnci Holding Yönetim Kurulu Üyesi ve Türkiye Vodafone Vakfı Danışma Kurulu Üyesi Meral İnci Zaim, 4 Eylül 2014 tarihinde Çırağan Palace Kempinski’de gerçekleşen 3. Vodafone Vakfı Danışma Kurulu Toplantısı’na katıldı.

Yavuz Canevi, Bülent Eczacıbaşı, Üstün Ergüder, Hüsnü Özyeğin, Ali Sabancı ve Gökhan Öğüt’ün de katılımcılar arasında bulunduğu toplantının açılışını Türkiye Vodafone Vakfı Başkanı Hasan Süel gerçekleştirdi. Süel’in vakıf faaliyetleri ile ilgili sunumunun ardından, Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkanı Gökhan Öğüt ve Vodafone Dünya Başkanı Vittorio Colao konuşmalarını yaparak, Vodafone Grup vizyonunu aktardı.

Toplantıda, teknolojiyi hayatı kolaylaştırmak hedefiyle ilerleyen Vodafone vizyonunun projelerin gerçekleştirilmesi ve geliştirilmesi açısından kurumlar arası işbirliğinin önemi vurgulandı.


ETİKETLER
İLGİLİ YAZILAR

YORUM YAZIN

Arşivler
twitter.com/meralincizaim
  • Önceliğimiz aşı 25 milyon aşı eğitimimizi, ekonomimizi, en önemlisi psikolojimizi daha iyi yapacaktır. Önceliğimiz… https://t.co/1an8QrJCfV

    Tweeted on 12:17 AM Jan 15

  • Gelmesi planlaman aşılar vaktinde gelirse bizim sağlık ordumuz hızla halkımızı aşılar ve ekonomimiz de canlanır. Eğ… https://t.co/0amqkOojPi

    Tweeted on 12:12 AM Jan 15

  • 🎄 https://t.co/BVokzl0m9h

    Tweeted on 09:11 PM Dec 30